“Avustralya’da Yaşam” Avustralya’da yaşamayı planlayan, Avustralya’da oturma ve çalışma hakkı sunan daimi vizelere (göçmenliğe) başvurmak isteyen kişilere “profesyonel göçmen danışmanlığı” hizmeti sunmak amacıyla kurulmuştur.

“Avustralya’da Yaşam”ın, Türkiye’de “göçmen danışmanlığı hizmeti” veren diğer kişi ve kuruluşlardan en önemli farkı, Firmanın kurucusu ve danışmanlık hizmetlerini bizzat sunmakta olan Betül Ebru Yıldırım’ın Türkiye’de sürekli ikamet eden ilk “Resmi Göçmen Danışmanı” olmasıdır.

Avustralya Devletinin göçmenlikle ilgili resmi internet sitesinde –  www.mara.gov.au, dünyanın her ülkesinde  faaliyet gösteren resmi göçmen danışmanlarının en güncel ve eksiksiz listesine ulaşabilirsiniz.

Avustralya’da yaşamak isteyenlere göçmenlik danışmanlığı hizmeti sunmak üzere Avustralya’da faaliyet gösteren konusunda uzman Migration Professional (www.migrationprofessionals.com.au) ile işbirliğine giren Betül Ebru Yıldırım “Avustralya Göçmenlik Kanun ve Uygulamaları”diploma programı eğitimini tamamladıktan  sonra 2010 yılının Ocak ayında bu firmanın Türkiye ofisini açmak üzere Türkiye’ye geri dönmüştür.

“Avustralya’da Yaşam”ın İçerdiği Konular

Avustralya’da almış olduğu “Göçmenlik Danışmanlığı” eğitim programı sayesinde pekiştirdiği bilgi birikimi ile Ebru Betül Yıldırım, Avustralya’da  yaşamak isteyen ve iş kurmayı amaçlayanlara Profesyonel Göçmen Danışmanlığı hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

“Avustralya’da Yaşam”da bu güzel ülkede yaşamaya karar verenlere  genel olarak  yol gösterecek yararlı bilgilere ve en sık başvurulan vize tiplerine yönelik detaylı bilgilere yer verilmiştir.

Ebru Betül Yıldırım’ın Avustralya’da gerek öğrencilik yıllarında gerekse daha sonrasında yaşadığı dönemde elde ettiği  bilgi, tecrübe ve deneyimleri paylaşmak amacıyla kurduğu “Avustralya’da Yaşam” internet sitesi, Avustralya’yı  merak eden ve belki bir gün yaşamayı planlayanlara rehber olabilmek amacıyla yayın hayatına devam etmektedir.

KISA HİKAYEMİZ

Betül Ebru Yıldırım 1997 yılında Boğaziçi Üniversitesi Kimya Bölümünden mezun oldu. 2001-2003 yılları arasında Avustralya’da pazarlama üzerine 1.5 yıl süren bir eğitim programını tamamladıktan sonra, Avustralya’da eğitim gören öğrencilere tanınan ve puan sistemi ile başvuru kabul eden göçmenlik kategorisinde daimi oturma izni için başvuruda bulundu. Genel olarak Avustralya ve özelinde Sydney şehri, sahip olduğu tertemiz plajları, sunduğu yüksek hayat standartı, hemen her gün parıldayan güneşi, neredeyse hiç kışı yaşatmayan mevsimleri, sıcak kanlı insanları ve rahat hayat tarzı ile Ebru Betül’ü büyülemişti. YAZININ DEVAMI İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN…