Mutlaka Profesyonel Destek Almanızı Tavsiye Ederim

 Ad Soyad: Umut Mert

VİZE TÜRÜ: Kalifiye Göçmenlik Vizesi

MESLEK: Mühendis

VİZE NETİCELENME SÜRESİ: 3 Ay

Bir çok belgem hazır olsa da sistemde lehime olabilecek son değişiklikleri bilmek adına ve özellikle denklik aşamasında doğru tercihleri yapmak için profesyonel destek almaya karar verdim.

Daha önce Kanada için tamamen kendi başıma başvurdum ve kabul alamadım, o sebeple Avustralya için işimi şansa bırakmak istemedim.

Betül Hanım daha ilk görüşmede deneyimiyle sizi yönlendiren ve profesyonel yaklaşımıyla size seçeneklerinizi net bir şekilde sunan biri.

Kendisiyle yaptığım ilk görüşmede sorduğum tüm sorulara cevap buldum ve tüm süreç ilk görüşmede bahsettiği gibi ilerledi; olumlu sonuçlandı ve bu yazıyı Melbourne’den sizlere yazabiliyorum.

Süreç boyunca her aşamada bilgilendiriliyorsunuz, tüm problemler sizin için takip ediliyor ve aşama aşama ilerlediğiniz için maddi manevi olarak yorulmuyorsunuz.

Hayatınızla ilgili bu denli büyük bir karar verirken mutlaka profesyonel destek almanızı tavsiye ederim – hem bu sayede siz de büyük yolculuğunuza çıkmadan önce diğer hazırlıklarınıza daha çok zaman ayırabileceksiniz.