Avustralya’da Staj İmkanları Sunuyoruz

AVUSTRALYA’DA  STAJ İMKANLARI:

Yeni mezun veya üniversitede ilk 2 yıllık eğitimini tamamlamış üniversite öğrencilerine, eğitimini aldıkları mesleklerde, Avustralya’da  staj imkanları sunmaktayız.

Türkiye’deki üniversitelerden mezun gençler için Avustralya’da çalışabilmelerine yönelik 2 farklı vize türü mevcuttur.

Aşağıdaki 2 farklı vize türü için kişinin uygunluğu bulunuyorsa ve BAŞVURU İŞLEMLERİNİN “Avustralyada Yaşam” tarafından gerçekleştirilmesi durumunda, Avustralya’da staj imkanları sunabilmekteyiz.

1- WORK AND HOLIDAY VISA

“Work and Holiday Visa”  yaşları 18-30 arasında olan, üniversitede ilk 2 öğretim yılını tamamlamış veya ünivesiteden mezunlara yönelik uygulanan 12 ay süreli bir vizedir.

Vizenin amacı Avustalya’da tatil yapma imkanı sunarken çalışma hakkı tanımaktır. Bu vize, geçici işlerde çalışarak Avustralya’da geçireceğniz tatilinizin masraflarını karşılama fırsatı sunar.

Ayrıca firmamız bu vize kriterlerini sağlayabilen mezunlara belli bir ücret karşılığı maaşsız staj da sağlayabilmektedir.


Bu vizenin detayları ve sağlamanız gereken kriterleri öğrenmek için lütfen ilgili yazımızı inceleyiniz.


2- MEZUN MÜHENDİS VİZESİ

2006 yılında Türkiye ve Avustralya arasında varılan anlaşma çerçevesinde, Avustralya, NİTELİKLİ TÜRK MÜHENDİSLERİN Avustralya’ya NİTELİKLİ GÖÇMENLİK PROGRAMI kapsamında gelip çalışmalarına izin vermiştir.

Vize başvuru dosyasını hazırladığımız müşterilerimize, dilerlerse belli bir ücret karşılığı Avustralya’da belli mühendislik alanlarında STAJ da ayarlabilmekteyiz.

2012 Eylül ayında güncellen anlaşma sonucunda uygulanan bu Vize, Türkiye’deki 21 üniversiteyi kapsamaktadır.


Bu vizenin detayları ve hangi üniversiteler bu anlaşma kapsamında incelemek için lütfen ilgili yazımızı okuyunuz.